logo webu.jpg
Malby a nátěry | STAVservis.cz| Brno
Malby a nátěry
• Vymalujeme byty, obchody, kanceláře, restaurace, úřady, školy, hotely, a jiné instituce..
• Malování provedeme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání staré malby, vyrovnání nerovností zdí, štukování a stěrkování zdí a stropů.
Příprava povrchu pro malování
Mnoho zákazníků se domnívá, že malování pokojů, bytů a kanceláří je jednoduché, že se přesune nábytek a stěny se natřou levnou malířskou barvou. Má-li však výsledek malování pokojů a bytů odpovídat Vašemu očekávání, vždy je nutné věnovat patřičnou pozornost přípravě povrchu. Zákazník by si měl ujasnit, jaký výsledek od malování očekává a v jakém stavu je byt před malováním. Zakouřený byt vyžaduje důkladnější pracovní postupy, než krátce používaná novostavba.

Před vlastním malováním je obvykle potřeba povrch zdí pokojů upravit. Staré klihové a nesoudržné nátěry je nutno před malováním oškrabat, povrch zdí penetrovat a vyrovnat nerovnosti. Rozsáhlejší nerovnosti zdí se celoplošně vyrovnávají stěrkováním.
Kvalita barvy
Od levných malířských barev nelze očekávat kvalitní bělost, otěruvzdornost a přilnavost. Použití levného materiálu pro malování pokojů Vám do budoucna přivodí problémy, neboť při dalším malování se bude předcházející vrstva chovat jako separátor a může dojít k loupání nového nátěru.
Barevné tónování malování
Na přání zákazníka můžeme světlé odstíny natónovat přímo na místě, je-li však požadován přesný odstín nebo sytý odstín barvy, je nutné objednat namíchání dle našeho vzorníku u dodavatele. Cena se potom řídí druhem odstínu a sytostí. Příplatek u klasického dvoubarevného provedení (bílý nebo světlejší strop, tmavší stěny pastelového odstínu) je cca 15 – 25%, u sytých odstínů více. Vícebarevné provedení zabere obvykle více času, je nutné každou barvu nechat schnout do druhého dne.
Cena
Pro přesnější určení celkové ceny za malování pokojů musíme dané prostory vidět a znát rozměry a výšku místností. Zaměření a vypracování nabídky je zdarma. Nabídnutou cenu vždy dodržujeme, pouze v nepředvídatelných případech se mohou vyskytnout vícepráce, které vždy konzultujeme se zákazníkem.Napište nám